Алуштинські школи як феномен української філософської думки на межі ХХ–ХХІ століть
DOI:
https://doi.org/10.31649/sent42.02.151Ключові слова:
посттоталітарне суспільство, шістдесятники, критичне мислення, метафора спектруАнотація
Матеріали Круглого столу, присвяченого обговоренню неформальних філософських шкіл, що відбувалися в Алушті (1987–1989, 1991, 1993). Аналізується контекст УРСР 80-х років і вплив Шкіл на українську філософію періоду незалежності.
Посилання
Grabovskyi, S. (2015, April 9). School of Myroslav Popovych. Day, (63). https://m.day.kyiv.ua/uk/article/kultura/shkola-myroslava-popovycha
Stolyar, M. (2010). Religion of Soviet civilization. Kyiv: Stylos.
Vyatkina, N. (2010). A word about Georgia, or Travels of dilettantes. Filosofska dumka, (4), 50-55. https://journal.philosophy.ua/article/nid7315
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень PDF: 171
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подання, бо це може привести до продуктивних обмінів, а також скорішого і ширшого цитування опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).