Філософія як школа життя за часів тоталітаризму. Частина І. Мислення в просторі радянських міфів. (Розмова зі Ксенією Зборовською, Русланом Мироненком, Оленою Костенко і Миколою Шульгою)
DOI:
https://doi.org/10.22240/sent37.02.186Анотація
Інтерв’ю з доктором філософських наук Сергієм Пролеєвим, присвячене осмисленню історичного статусу «філософії в СРСР» (від 60-тих до кінця 80-х рр.).
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень PDF: 373
Переглядів анотації: 565
Опубліковано
2018-12-13
Як цитувати
Proleyev, S., Zborovska, X., Mironenko, R., Kostenko, O., & Shulha, M. (2018). Філософія як школа життя за часів тоталітаризму. Частина І. Мислення в просторі радянських міфів. (Розмова зі Ксенією Зборовською, Русланом Мироненком, Оленою Костенко і Миколою Шульгою). Sententiae, 37(2), 186–205. https://doi.org/10.22240/sent37.02.186
Номер
Розділ
НАУКОВЕ ЖИТТЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подання, бо це може привести до продуктивних обмінів, а також скорішого і ширшого цитування опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).